Loading

Вашата кошничка е празна Άδειο Καλάθι

Previous Slider Next Slider
 • offer

  SWEET FAMILY DEAL

  Изберете било кои 2 пици од нашето мени + 1 choco pie + 1.25 кока кола за само 900 денари!

  ЗАШТЕДЕТЕ ДО: 260ден (-25%)
  НАРАЧАЈТЕ!
 • offer

  СЛАТКА ПОНУДА

  Изберете било која голема пица + 2 lava cake + 1.25 кока кола за само 660 денари!

  ЗАШТЕДЕТЕ ДО: 160ден (-20%)
  НАРАЧАЈТЕ!

PIZZA TRACKER

Следете го статусот на вашата нарачка со помош на единствениот Систем за следење статус на нарачки на Доминос

СЛЕДЕТЕ ЈА НАРАЧКАТА СЕГА!

ПРЕВЗЕМЕТЕ МЕНИ 

Проверете ги нашите најнови понуди со само еден клик!

РЕГИСТРИРАЈ СЕ

Дознај прв/а за нашите нови производи и попусти!

DOMINO'S PIZZA APP

Нарачајте онлајн со помош на БЕСПЛАТНАТА Доминос апликација. Превземете ја тука

НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ